Jak zamawiać?

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_tta_accordion][vc_tta_section active=”1″ title=”Rodzaj” tab_id=”Rodzaj”][vc_column_text]Przejrzyj zdjęcia i wybierz rodzaj aniołka, który Cię interesuje, np. Bella.
Zastanów się, czy aniołek ma być sztywny stojący, czy siedzący ze zginanymi stawami.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Wygląd” tab_id=”Wygląd”][vc_column_text]Wybierz kolor oczu i ewentualną fryzurkę, kolor oczu, ubranko.
Podczas realizacji będę wysyłać zdjęcia by można było zobaczyć proces powstawania aniołka. Na tym etapie można zmienić ubranko lub fryzurkę. Jeśli chcesz nietypowy kolor włosków np.rudy, lub nietypowy strój np.piłkarski, musze wiedzieć to wcześniej by zaopatrzyć sie w materiały. Czas realizacji będzie zależny od ich dostępności.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Dodatki” tab_id=”Dodatki”][vc_column_text]Wybierz dodatki do swojego anioła, serduszko, trampki, inne[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Napisz wiadomość” tab_id=”Napisz wiadomość”][vc_column_text]Jeśli wybrałeś jak ma wyglądać Twój anioł napisz do mnie wiadomość na fb lub tu przez stronę z informacjami powyżej. To bardzo usprawni proces realizacji. [/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Personalizacja” tab_id=”Personalizacja”][vc_column_text]Jeśli chcesz by Twój anioł stróż był podobny do Ciebie lub do osoby, którą chcesz obdarować wybierz typ aniołka Prima i zastanów się w co ma być ubrany, jaką ma mieś fryzurkę, kolor oczu i czy czymś sie wyróżnia? Jest lekarzem, piosenkarką, piłkarzem. Możesz wysłać do mnie zdjęcie osoby, do której ma być podobny anioł. Napisz do mnie a spersonalizuje Twojego Anioła Stróża[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Czas i cena” tab_id=”Czas i cena”][vc_column_text]Czas i cena uzależniona jest od rodzaju aniołka, dodatków, dostępnych materiałów – ceny wahają się od 89 zł do 250 zł.
czas realizacji od 3 do 10 dni roboczych oraz wolnych terminów.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Satysfakcja” tab_id=”Satysfakcja”][vc_column_text]Każdy aniołek jest inny, nie szyję taśmowo, w dużych ilościach, przeważnie na zamówienie dlatego jeśli chcesz konkretnego anioła ze zdjęcia musisz wiedzieć, że nie będzie identyczny. Postaram się bardzo spełnić Twoje oczekiwania, by obdarowany aniołem zyskał Stróża i przyjaciela.[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_accordion][/vc_column][vc_column width=”1/2″][ultimate_heading main_heading=”Napisz do mnie” alignment=”left”][/ultimate_heading][us_separator type=”invisible” size=”small”][vc_row_inner][vc_column_inner css=”.vc_custom_1536835100340{padding: 20px !important;background-color: #f8f8f8 !important;}”]

    [/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]