Aktualności

Mój list w książce.

Gdy upadam na duchu (bo bywa i tak) i pomimo wdzięczności tracę sens prowadzenia Anieliska, co roku nadarza się okazja by pokazać je szerzej. Chociaż sama mocno o to nie zabiegam to rok rocznie występuje w audycjach, wywiadach a teraz w książce. To jest odpowiedź na moje wołania do Boga czy to jeszcze moja droga.. Czy ją rozwijać i jak?
I gdy tak się modlę dostaje szanse by pokazać Anielisko i siebie. Jestem wzruszona 😇

“Bycie kobietą jest piękne. Chcę byś wyryła to w swoim sercu – jesteś piękna. Ty, która to czytasz, Ty, która za raka się uważasz i Ty płaczącą z obawy, że wcale raka nie jesteś. Jesteś piękna swoim własnym pięknem. Nie tym wylansowanym przez modę, kreowanym przez media, czasopisma i społecznue akceptowanym. Jesteś piękna taka, jaką jesteś: gdy się śmiejesz i gdy krzyczysz, gdy czujesz się bezradna i pełna zapału. Jesteś piękna, bo jesteś unikatowa i nie na drugiej takiej jak Ty. Odkryj to piękno, znajdź w sobie to, co jest tylko Twoje, wyjątkowe. Przyjrzyj się swoim nawykom, celom, marzeniom. Wtedy zobaczysz, że nie na drugiej takiej kobiety! I to jest piękne “

To kawałek mojego listu w książce” Listy płynące z serca. Kobiety dla kobiet.” 🥰 Wyszedł bardzo osobisty i emocjonalny. Opisałam niełatwą drogę przez dzieciństwo i dorastanie po odkrywanie kobiecości, porównywanie się i kochanie. Pisałam z serca do siebie, kobiety sprzed lat i do mojej córki kobiety za kilkanaście lat. Napisałam i wysłałam. Potem jak dostałam list po poprawkach do akceptacji zawstydziłam się, chciałam zmienić to i owo ale już nie mogłam.. Okazało się, że wszystkie listy są bardzo osobiste i emocjonalne. Każda z nas, biorących udział jest bohaterką swojej historii życiowej. Każda z nas ma w sobie siłę i moc płynąca z kobiecości.
Jestem mega wdzięczna, a ten projekt. Za kobietki, które chcą się wzajemnie wspierać!

❤️ Dziękuję Ilona Adamska za tą książkę. Za to, że zebrałaś 65 wspaniałych kobiet, które pokazują siłę kobiecości. Jak sama piszesz : “Listy płynące z serca. Kobiety dla kobiet, to refleksje o wielkiej determinacji i sile kobiet. O spotkaniu z samą sobą, którego czasem nie da się już odkładać na jutro. ”

Książka jest dostępna na https://www.ikmag.pl/SKLEP

Możliwość komentowania Mój list w książce. została wyłączona