Aktualności

Moje uzdrowienie fizyczne i nawrócenie serca

O tym jak zostałam uzdrowiona fizycznie, jak nawróciłam się i jak Bóg działa jak chce i kiedy chce i to jest dobre. Ale od początku.

Ok 3tygodnie temu na badaniach wyszło, że mam torbiel 5cm. Nic strasznego, trochę bolało przy dużym wysiłku, wizyta kontrolna za 2,3 miesiące. 2 tygodnie temu bolało mocnej i na badaniu wyszło, że z drugiej strony mam ropień. Antybiotyk i do domu. W czwartek byłam u lekarza a w niedziele na Sorze, ponieważ już bardzo mi bolało. Okazało się, że jest stan zapalny. Tego typu schorzenia mogą oczyścić się same, jednak lekarz powiedział, że w tym przypadku potrzebny jest zabieg… Ale dopiero w czwartek a ja nie spałam całą noc, w poniedziałek płakałam z bólu. To było tak męczące i bolące, że nie wstawałam z łóżka. Cały czas, przez łzy modliłam się, uwielbiałam i prosiłam; przez zaciśniete zęby dziękowałam, za to że Bóg jest dobry. Ból narastał, a moja dusza płonęła. Nie doświadczyłam jeszcze czegoś takiego. Moje ciało skrecało się, cierpiałam a moje serce było pełne pokoju. Czułam, że Jezus jest przy mnie, że widzi, współczuje.

Prosiłam o uzdrowienie modląc się tym fragmentem z Mt11 «Idźcie i oznajmijcie Janowi to, co słyszycie i na co patrzycie: niewidomi wzrok odzyskują, chromi chodzą, trędowaci zostają oczyszczeni, głusi słyszą, umarli zmartwychwstają, ubogim głosi się Ewangelię. A błogosławiony jest ten, kto nie zwątpi we Mnie».
Prosiłam i nie rozumiałam dlaczego nie zostałam uzdrowiona już, natychmiast. Mówiłam Bogu “Wierzę, ale dlaczego nie chcesz mnie uzdrowić teraz?” Jednocześnie czułam w sercu, pokój, zaufanie. Czułam, że Jezus jest obecny w tej sytuacji.
W tym czasje mój mąż załatwiał wizytę prywatną, bo ból był niedozniesienia.
W nocy z poniedziałku na wtorek nie spałam, nie dałam rady.
Nad ranem ból ustąpił a ropień się oczyscił! Od razu wstałam i godzinę uwielbiałam Boga.
Po 2 dniach poszłam na wizytę. Ropień się zagoił a torbieli nie ma wogóle 😮
Doświadczyłam uzdrowienia jak z tego fragmentu.. Chromi chodzą, tredowaci zostają oczyszczeni.
Bóg jest dobry ❤️

To bardzo intymne i trudne ale chciałam się z Wami tym podzielić i powiedzieć, że Jezus jest żywy i obecny w Twoim życiu. Wytrwaj do końca. 😊

Możliwość komentowania Moje uzdrowienie fizyczne i nawrócenie serca została wyłączona