O mnie

Witaj na mojej stronie!

Nazywam się Julita. Szyję bawełniane anioły na każdą okazję dla dzieci i dorosłych.

Bardzo się cieszę, że trafiłeś/aś na anielisko.

Skąd się wzięło Anielisko?

Anielisko to miejsce mojej pasji. Tu powstają Anioły. Szyję z pasji, jestem samoukiem nie krawcową. Lubię to i cały czas się rozwijam. 

Dlaczego Anioły? Z wdzięczności za cuda. Dziękuję Bogu za dar mojego życia, życie moich dzieci, za moją rodzinę. Doświadczyłam cudów wielkich i małych i w aniołach chcę to wyrazić.

Bóg Cie kocha miłością bezgraniczną i chce Dla Ciebie jak najlepiej dlatego wysyła swoje Anioły Aby Cie strzegły “Aniołom swoim dał rozkaz o Tobie aby Cie strzegli” Ps 91. Ja Tego doświadczam w moim życiu. Jezus jest moim Panem i jemu powierzyłam Swoją drogę. Również i Ty możesz!

Jezu, dziękuję Ci, że mnie kochasz!

Wierzę,że umarłeś dla mnie na krzyżu,aby pokonać mój grzech i dać mi wolność, która przynosi pokój. Chcę jeszcze bardziej poznać Ciebie.Wybieram dziś życie z Tobą, by pójść drogą, którą mi wskażesz. Pragnę żyć dla Ciebie i bardziej niż swoją -Twoją wolę wypełniać. Oddaję Ci swoje życie, plany, marzenia, to co we mnie dobre i to z czym sobie nie radzę. Jezu, proszę,zostań już na zawsze moim jedynym i wyłącznym Panem. Ogłaszam Cię dziś Panem i Królem mojego życia. Amen.